Parafia Barwice

26 kwietnia – 2 maja

26 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna 8.00 11.00 12.30 18.00 27 kwietnia – Poniedziałek  9.00 18.00 28 kwietnia – Wtorek 9.00 18.00 29 kwietnia – Środa 9.00 18.00 30 kwietnia – Czwartek 9.00 18.00 1 maja – Piątek 9.00 18.00 2 maja – Sobota 18.00  

19-25 kwietnia

19 kwietnia – II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego 8.00 †Ewa †Aleksander †Stanisław Wajda 8.00 zajęta 11.00 zajęta 11.00 †Ks. Piotr Neumann 12.30 †Leokadia †Sergiusz Świętowicz †Władysław †Wiktoria Karkoccy 18.00 Z okazji urodzin Eweliny 28 urodzin marka, o Boże błogosławieństwo dla Rodziny Ambrożewicz, Więckowskich, Koźmy 20 kwietnia – Poniedziałek  9.00 Celina Kucybała – int. uczestników […]

12-18 kwietnia

12 kwietnia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 6.00 ZA PARAFIAN 11.00 †Martynka †Katarzyna †Michał †Marek 12.30 18.00 †Kazimierz Świątalski /13 rocz. śm./ i ††Rodziców z obojga stron 13 kwietnia – Poniedziałek  Wielkanocny 8.00 †Teresa †Stanisław Gabas 11.00 †Krystyna †Mieczysław †Lucyna †Zbigniew Wrześniewscy †Władysław Kołodziejski 12.30 †Bogdan Stefański /5 rocz. śm./ †Józef Stefański /20 rocz. śm./ ††Józefa […]

5-11 kwietnia

5 kwietnia – Niedziela Palmowa 8.00 O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty, Pawła, Anny, Szymona, Katarzyny, Lilianny, Aleksandra 8.00 †Irena †Adam Rychlewscy †Mariusz Klimek 11.00 Żywy Różaniec 12.30 †Tadeusz †Kazimierz Prusaczyk 18.00 Z okazji 9 rocz. urodzin Zuzanny – int. Rodziców i Dziadków 6 kwietnia – Wielki Poniedziałek  9.00 †Jan Błachnio – greg. 30 18.00 Za […]

29 marca – 4 kwietnia

29 marca – V Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Helena Wojcieszak /1 rocz. śm./ †Stanisław Wojcieszak /38 rocz. śm./ 8.00 †Anna Kowalczyk /15 rocz. śm./ – int. od sąsiadów 9.30 †Jan Błachnio – greg. 22 (zostanie odprawiona 29.03.2020 r., o godz. 9.30 w Ostropolu) 11.00 †Halina Wus /6 rocz. śm./ †† z Rodziny Baszuro 12.30 Urodziny: Marika […]

22-28 marca

22 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Tadeusz Dota /3 r. śm./ 8.00 †Władysław †Stanisława Bakowscy 11.00 †Wanda Olejniczak /1 r. śm./ 12.30 †Irena Magierska /9 r. śm./ 18.00 †Józef †Bronisława †Stanisław †Marianna Bator 23 marca – Poniedziałek  9.00 †Jan Błachnio – greg. 16 18.00 †Zofia Kita – int. uczestników pogrzebu 24 marca – […]

15-21 marca

15 marca – III Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Roman Teszke †Dorota †Jan Teszke, za †† z Rodziny 8.00 †Jan Błachnio – greg. 8 11.00 †Mieczysław /23 r. śm./ †Helena Kuleta /3 r. śm./ 11.00 †Natalia /20 r. śm./ †Stanisław Roszak 12.30 †Władysław Kolczyński /3 r. śm./ †Antoni †Katarzyna Guziak †Marek Sendlak †Rozalia 18.00 †Feliks Antczak […]

8-14 marca

8 marca – II Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Lucjan Dyguś /1 r. śm./ 11.00 †Anna /12 r. śm./ †Władysław Kurczak 11.00 †Jan Błachnio greg. 1 12.30 †Genowefa janicka /5 r. śm./ †Zenon Janicki 12.30 †Ewa †Ryszard Zabielscy 18.00 †Jadwiga Plucińska /10 r. śm./ – int. rodziny 9 marca – Poniedziałek  9.00 †Jan Błachnio greg. 2 […]

1-7 marca

1 marca – I Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Kazimiera †Marian †Stanisław Łąccy 11.00 Żywy Różaniec III Róża 12.30 Dziękczynna: z okazji kolejnych urodzin Leszka – z prośbą o zdrowie, siły, opiekę MB 12.30 Z okazji 40 rocz. urodzin Sylwii – z prośbą o Boże błogosławieństwo 18.00 †Krzysztof †Arkadiusz †Daniel †Tadeusz ††Z Rodzin: Marcuch, Więckowskich, Gadomskich […]

23-29 lutego

23 lutego – 7 Niedziela Zwykła 8.00 †Celina Kucybała – int. II Róży Żywego Różańca 8.00 †Anna †Jarosław Kozakiewicz †Dorota †Jan †Roman Teszke 11.00 †Karolina Chyl †Maria †Józef Burdon 11.00 Dziękczynna: 67 rocz. ur. Kazimiery z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski 12.30 Urodziny: Kacper Karpowicz /10 r.ur./; Rozalia /2 r.ur./; Nina /1 r.ur./; Michał […]

16-22 lutego

16 lutego – 6 Niedziela Zwykła 8.00 †Henryk Grzesiński /3 rocz. śm./, i †† z Rodzin: Grzesińskich, Apanowicz, Rogaczewskich 8.00 †Helena †Władysław Rybińscy, †Helena †Kazimierz †Jan Izdebscy 11.00 Za Ojczyznę 12.30 ††Z rodzin: Michaliszyn, Mordon, Zawadzkich, Szarek 18.00 †Jadwiga †Adamina †Jan †Antoni 17 lutego – Poniedziałek  9.00 Za chorych 18.00 18 lutego – Wtorek 9.00 […]

9-15 lutego

9 lutego – 5 Niedziela Zwykła 8.00 †Władysława Brug /12 rocz. śm./ 11.00 W intencji Rozalii i Niny z okazji kolejnych urodzin 12.30 †Stanisław Kosiński /6 rocz. śm./ †Józefa (k) Borzycka /8 rocz. śm./ †Stefan Borzycki 18.00 W kolejne rocznice śmierci ††Urszula i Eugeniusz Kożuszek †Stefan Łabądź 10 lutego – Poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, […]

2-8 lutego

2 lutego – Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego 8.00 †Tadeusz Olejniczak – int. sąsiadów 11.00 Żywy Różaniec 12.30 Helena Męcik 90 rocz. urodzin – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo 18.00 †Krzysztof †Jerzy †Wacław †Stefania Flaszyńscy †Antoni †Franciszek Wiewiórscy 3 lutego – Poniedziałek  9.00 18.00 4 lutego – Wtorek 9.00 18.00 5 lutego – Środa […]

26 stycznia – 1 lutego

  26 stycznia – Niedziela – Trzecia Niedziela w okresie Zwykłym 8.00 O łaskę wiary dla Dzieci – int. Rodziców 11.00 1. ++ Irena (8 rocznica śmierci) i Józef Ziółkowscy 2. Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Haliny Kisiel z prośba o Boże błogosławieństwo 12.30 urodzinowa (Kacper Guz – 8 urodziny)/imieninowa 18.00 ++ Marianna i Władysław […]

Przewiń do góry