Parafia Barwice

Ministranci

Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie…

Te słowa to nie tylko początek znanej pieśni kościelej, ale przede wszystkim pozdrowienie, jakim witają się ministranci. Liturgiczna Służba Ołtarza jest szczególną wspólnotą. Są to bowiem osoby, które – spośród wszystkich ludzi świeckich – znajdują się zawsze najbliżej sprawowanych sakramentów. Jest to z jednej strony wielki zaszczyt, ale także i ogromne zobowiązanie. Bowiem od osób bardziej zaangażowanych w życie Kościoła można też wymagać więc – odnośnie ich zachowania nie tylko w kościele, ale także i w szkole, w domu, na podwórku.

Nasza parafia cieszy się dużą grupą ministrantów (łącznie 27 osoby). 20 służy w kościele parafialnym w Barwicach, 3 – w Kiełpinie, 3 – w Piaskach, 1 – w Ostropolu. Serdecznie zapraszamy do tego grona kolejnych kandydatów.

Ponadto w parafii istnieje grupa osób pełniących funkcję lektorów (a nie będących jednocześnie ministrantami).

PROGRAM KOLĘDY DLA MINISTRANTÓW BARWICE 2019/2020

LP DATA ULICA GODZ. MINISTRANCI  
1 28.12.2018 piątek Jeziorki Chwalimki

 

od g. 11.00 x. TJ

– I. Guzik (1)

– R. Guzik.(1)
x. PŚ

– D. Dołgopoł (1)

– G. Ćwirko (1)

 
2 30.12.2019

poniedziałek

Ostropole /P/

Ostropole /L/, Śmilcz, Grabiążek

 

od g. 11.00 x. TJ –

– G. Ćwirko (2)

– K. Zegarek (1)

x. PŚ

– D. Dołgopoł  (2)

– M. Huninin (1)

 

 
3 2.01.2020

Czwartek

Kiełpino,

Kolanowo

/60+58,50
+60+29,-/
=87,50

od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (2)

– R. Guzik (2)

x. PŚ

– D. Dołgopoł(3)

– M. Huninin(2)

 
4 3.01.2020 piątek Nowe Koprzywno,
Parchlino
od g. 15.30 x. TJ –

– D. Dołgopoł (4)

– W. Wiśniewska (1)

x. PŚ

– G. Ćwirko (3)

– J. Kozłowski (1)

 
5 4.01.2020 sobota Luboradza

Piaski

od g. 11.00 x. TJ –

-Mateusz Krysiak(1)

x. PŚ

-Natan Sinczewski(1)

 
6 7.01.2020 wtorek Przybkowo

Przybkówko, Korzec, Bądki

od g. 15.30 x.TJ –

– I. Guzik(3)

– R. Guzik (3)

x. PŚ

– G. Ćwirko (4)

– K. Zegarek (2)

 
7 8.01.2020 środa Gonne Małe bloki

Gonne Małe domki

 

od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (4)

– R. Guzik (4)

x. PŚ

– D. Dołgopoł (5)

– M. Wawrzycka (1)

 
8 9.01.2020

czwartek

Wiele, Stary Grabiąż
Nowy Grabiąż, Żdżar, Świerk
od g. 15.30 x. TJ –

– G. Ćwirko (5)

– J. Kozłowski (2)

x. PŚ

– I. Guzik (5)

– R. Guzik (5)

 
9 10.01.2020

piątek

Liniec, Smuga, Lubostronie,
Górki, Żytnik

 

od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (6)

– R. Guzik (6)

x. PŚ

– D. Dołgopoł (6)

– M. Wawrzycka (2)

 
10 11.01.2020

sobota

Łeknica od g. 11.00 x. TJ –

– D. Dołgopoł (7)

–  m. Huninin (3)

x. PŚ

– J. Kozłowski (3)

– K. Zegarek (3)

 
11 13.01.202

poniedziałek

Nowa Łeknica, Kolonia Łeknica,

Podgórna, Rzeczna, Bankowa

od g. 15.30 x. TJ –

– J. Kozłowski (4)

– K. Zegarek (4)

x. PŚ

– G. Ćwirko (6)

–  P. Łyszcz (1)

 
12 14.01.2020

wtorek

Zwycięzców nr 1 – 39 od g. 15.30 x. TJ –

– D. Dołgopoł (8)

–  W. Bujak (1)

x. PŚ

– W. Wiśniewska (2)

– B. Więckowski (1)

 
13 15.01.2020

środa

Zwycięzców 14, 21, 21a, 23a od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (7)

– R. Guzik (7)

x. PŚ

– M. Bujak (1)

– B. Więckowski (2)

 
14 16.01.2020

czwartek

B. Chrobrego numery nieparzyste od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (8)

– R. Guzik (8)

x. PŚ

– B. Więckowski (3)

– W. Bujak (2)

 
15 17.01.2020

piątek

B. Chrobrego numery parzyste, Grobla od g. 15.30 x. TJ –

– J. Kozłowski (5)

– W. Wiśniewska (3)

x. PŚ

– G. Ćwirko (7)

– M Bujak (2)

 
16 18.01.2020

sobota

Czaplinecka, Tysiąclecia od g. 13.00 x. TJ –

– D. Dołgopoł (9)

– B. Wieckowski (4)

x. PŚ

– G. Ćwirko (8)

– K. Zegarek (5)

 
17 20.01.2020

Poniedziałek

Mała, Ogrodowa, Lipowa, Brzozowa, Dębowa, Kwiatowa, Klonowa od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (9)

– R. Guzik (9)

x. PŚ

– G. Ćwirko (9)

– K. Zegarek (6)

 
18 21.01.2020

wtorek

Polna, Kościuszki od g. 15.30 x. TJ –

– D. Dołgopoł (10)

– M. Huninin (4)

x. PŚ

– G. Ćwirko (10)

– M. Bujak (3)

 
19 22.01.2020

środa

Wiejska, Moniuszki, Nowa, Wiśniowa od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (10)

– R. Guzik (10)

x. PŚ

– B. Więckowski (5)

– W. Wiśniewska (4)

 
20 23.01.2020

czwartek

Plac Wolności, Szkolna, Dworcowa, Parkowa od g. 15.30 x. TJ –

– D. Dołgopoł (11)

– W. Wiśniewska (5)

x. PŚ

– G. Ćwirko (11)

– K. Zegar (7)

 
21 24.01.2020

piątek

Łąkowa, Piaskowa, Harcerska od g. 15.30 x. TJ –

– R. Guzik (11)

– W. Bujak (3)

x. PŚ

– G. Ćwirko (12)

– M. Bujak (4)

 
22 25.01.2020

Sobota

Pomorska od g. 11.00 x. TJ –

– I. Guzik (11)

– K. Zegar (8)

x. PŚ

– M. Huninin (5)

– B. Więckowski (6)

 
23 27.01.2020

poniedziałek

Wojska Polskiego numery nieparzyste od g. 15.30 x. TJ –

– D. Dołgopoł (13)

– W. Wiśniewska (6)

x. PŚ

– M. Bujak (6)

– W. Bujak (5)

 
24 28.01.2020

wtorek

Wojska Polskiego numery parzyste od g. 15.30 x. TJ –

– G. Ćwirko (13)

– M. Wawrzycka (3)

x. PŚ

– J. Kozłowski (6)

– R. Guzik (12)

 
25 29.01.2020

środa

Wojska Polskiego 70,72,74 od g. 15.30 x. TJ –

– I. Guzik (12)

– B. Więckowski (7)

x. PŚ

– M. Bujak (7)

– W. Bujak (6)

 
26 30.01.2020

czwartek

Spokojna domki, Spokojna 8,10,12,14,16 od g. 15.30 x. TJ –

– W. Wiśniewska (7)

– R. Guzik (13)

x. PŚ

– W. Bujak (8)

– M. Bujak (8)

 
27 31.01.2020

piątek

Spokojna 12 a – g od g. 15.30 x. TJ –

– K. Grygiel (1)

– M. Bujak (5)

x. PŚ

– D. Dołgopoł (12)

– W. Bujak (4)

 
28 1.02.2020

sobota

Zielona od g. 11.00 x. TJ –

– I. Guzik (13)

– K. Zegar (9)

x. PŚ

– M. Bujak (9)

– W. Bujak (7)

 

 

Przewiń do góry