Barwice, 18.06.2022 r.

12 Niedziela Zwykła

1. Procesja w oktawie Bożego Ciała w niedzielę po Mszy o godz. 12.30, w dni powszednie do czwartku po mszy wieczornej.
  2. Msze św. w czasie wakacji: w dni powszednie w Barwicach o godz. 9.00 i 18.00. Msze niedzielne w sobotę o godz. 18.00, w niedziele o godz. 8.00, 11.00 i 18.00, w kościołach filialnych w Ostropolu w sobotę o godz. 16.00, w Kiełpinie o godz. 17.00, w Piaskach

w niedzielę o godz. 9.30. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę w godz. od 10.00 do 11.00. W nagłych potrzebach po wieczornej Mszy św.

1. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i przeniesiona uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, na Mszę św. o godz.18.00 i spotkanie po mszy zapraszam Parafialny Zespół Synodalny.
  3. W piątek w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa na mszę św., kończącą rok szkolny i katechetyczny o godz.8.00 zapraszamy dzieci i młodzież oraz grono pedagogiczne i wszystkich pracowników szkoły. Spowiedź św. codziennie o godz. 17.30.

W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W przyszła sobotę wyjazd na uroczystości jubileuszowe do Koszalina o godz.8.30. Koszt wyjazdu 70 zł. W czasie trwania jubileuszu możliwość skorzystania z gastronomii (cena obiadu 18zł.) Powrót ok. godz. 18tej.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  3. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy mieszkańcom Zwycięzców od 1 do 19 za posprzątanie kościoła

i ofiarę na kwiaty. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc

i posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Zwycięzców 14 i 21.

1. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzymy pięknych i błogosławionych dni

w nowym tygodniu.

Zapowiedzi przedślubne:

Szatkowski Rafał, kawaler, zam. Barwice i Ziółkowska Oliwia, panna,

zam. Barwice. Zapowiedź druga.

Makara Miłosz, kawaler, zam. Budzyń i Opałka Klaudia, panna, zam. Barwice. Zapowiedź pierwsza.

Ks. Adam Paź – proboszcz

Barwice, 26.06.2022 r.

13 Niedziela Zwykła

1. Msze św. w czasie wakacji: w dni powszednie w Barwicach o godz. 9.00 i 18.00. Msze niedzielne w sobotę o godz. 18.00, w niedziele o godz. 8.00, 11.00 i 18.00, w kościołach filialnych w Ostropolu w sobotę o godz. 16.00, w Kiełpinie o godz. 17.00, w Piaskach w niedzielę o godz. 9.30. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w sobotę w godz. Od 10.00 do 11.00. W nagłych potrzebach po wieczornej Mszy św.
  1. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  2. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 i zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  4. W I piątek m-ca odwiedziny chorych i starszych od godz. 8.00. Po mszy wieczornej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  5. W I sobotę m-ca o godz. 17.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  8. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy mieszkańcom Zwycięzców 14 i 21 za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc i posprzątanie kościoła mieszkańców  ul. Zwycięzców od 21a do 31.
  1. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzymy pięknych i błogosławionych dni w nowym tygodniu.

Zapowiedzi przedślubne:

Makara Miłosz, kawaler, zam. Budzyń i Opałka Klaudia, panna, zam. Barwice. Zapowiedź druga.

Ks. Adam Paź – proboszcz