Barwice, 21.01.2023 r.

3 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego, sięgajmy do Ksiąg Słowa Bożego i żyjmy tym słowem na co dzień.
  1. Z racji kolędy jeszcze w tym tygodniu Msze święte o godz.9.00. Kancelaria w tym tygodniu będzie nieczynna. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zaproszenia na wspólną modlitwę i spotkanie kolędowe. Plan odwiedzin zgłoszonych wcześniej rodzin

Poniedziałek 23.01.2023r. godz. 16.oo

Gonne Małe, Nowy Grabiąż, Świerk

Wtorek 24.01.2023r. godz. 16.oo

Lubostronie

Pozostałe dni: Środa, Czwartek, Piątek

Kolęda dodatkowa ustalana indywidualnie. Jeżeli z różnych przyczyn nie była możliwa wizyta duszpasterska w wyznaczonym czasie prosimy jeszcze o zgłaszanie

w zakrystii bądź osobiście i ustalimy termin w tym tygodniu indywidualnie.

1. Prosimy i zachęcamy do modlitwy i zamawiania intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszki Chleb św. Antoniego.
  4. Rodziców kandydatów do Bierzmowania z klas siódmych, ósmych i szkół ponadpodstawowych zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz.11.00.
  5. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom w rozpoczynającym się tygodniu niech Bóg obficie błogosławi.

Ks. Adam Paź – proboszcz