Barwice, 22.01.2022 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszki Chleb św. Antoniego.
  2. Po wizycie duszpasterskiej wracamy do starego porządku odprawiania Mszy świętych i nabożeństw. Msze święte w dni powszednie o godz.9.00 i 18.00. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. Spowiedź święta codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.
  1. Prosimy i zachęcamy do modlitwy i zamawiania intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jako duszpasterze chcemy Wam serdecznie podziękować za wspaniałą atmosferę modlitwy i spotkania. Dziękujemy za wspólną modlitwę, duszpasterskie rozmowy, za dzielenie się z nami swoimi doświadczeniami życiowymi: radościami i smutkami Waszej codzienności. Szczególnie mocno, chcemy podziękować za każde dobre słowo skierowane pod naszym adresem. Dziękujemy również za wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania naszej parafii. Jeśli tylko to możliwe, będziemy starali się poprawić niedociągnięcia. Składamy serdeczne “Bóg zapłać” za ofiary kolędowe.
  4. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy, składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom w rozpoczynającym się tygodniu niech Bóg obficie błogosławi.

Ks. Adam Paź – proboszcz