1. Msze św. w czasie wakacji: w dni powszednie w Barwicach o godz. 900 i 1800.
    Msze niedzielne – w soboty w Ostropolu o 1600, w Kiełpinie o 1700 , w Barwicach o 1800, w niedziele o godz. 800 w Barwicach, o 930 w Piaskach, o 1100 i 1800 w Barwicach.
  2. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna w soboty od 1000 do 1100.
  3. Spowiedź święta od poniedziałku do piątku pół godziny przed Mszą świętą lub nabożeństwem.
  4. Błogosławieństwo kierowców i pojazdów w dzień św. Krzysztofa, patrona podróżujących, w czwartek, 25 lipca; składane ofiary przeznaczone są na pojazdy i paliwo dla misjonarzy.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 1700.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  8. Zapraszamy na 3-dniową pielgrzymkę do świętych miejsc: Gniezno, Kalisz, Jasna Góra, Wadowice, Łagiewniki, Kraków. Czwartek, piątek, sobota, 26-28 września. Szczegółowy plan w gablocie. Zapisy w zakrystii z zaliczką 500zł, decyduje kolejność zgłoszeń.
  9. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy mieszkańcom ul. Czaplineckiej oraz miejscowości Korzec i Bądki za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc i posprzątanie kościoła mieszkańców Gonnego Małego.
  10. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzymy pięknych i błogosławionych dni w nowym tygodniu.

Ks. Adam Paź – proboszcz

Zapowiedzi przedślubne:

Łabul Dominik, kawaler, zam. Barwice i Żubert Adrianna, panna, zam. Sianożęty. Zapowiedź druga

Cywiński Michał, kawaler, zam. Ostropole i Alicja Kania, panna, zam. Uniemino. Zapowiedź pierwsza