Barwice, 25.09.2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 1. Dzisiaj zbiórka do puszek Chleb św. Antoniego.
 2. W środę o godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu godz. 17.00.
 4. Od piątku, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane przez cały miesiąc o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych.
 1. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci w październiku: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.
 1. W I piątek odwiedziny chorych i starszych od godz. 8.30.
 2. Zachęcamy do nabycia i czytania Gościa Niedzielnego. Jest także kalendarz na 2022 r.
 3. Osoby, które rozpoczęły przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania z klas ósmych i klas pierwszych szkoły średniej zapraszamy 3 października br. na Mszę św. o godz. 12.30 i spotkanie.
 1. Pozostał jeszcze miesiąc do Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Wspomnienia Wszystkich Zmarłych, ale już od przyszłej niedzieli będą wystawione w kruchcie kościoła kartki na wypominki. Za zmarłych z naszych rodzin będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad
 2. Składamy serdeczne Bóg zapłać, za wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy. Dziękujemy mieszkańcom ul. Harcerskiej i Piaskowej za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty . W najbliższy piątek po Mszy św. prosimy o pomoc i posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Pomorskiej 2 i 4.
 1. Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci. Parafianom i Gościom życzymy pięknych i błogosławionych dni w nowym tygodniu.

 

Zapowiedzi przedślubne:

Hubert Mackiewicz, kawaler, zam. Śmiechów i Ewelina Matuszewska, panna, zam. Śmiechów. Zapowiedź druga.

Ks. Adam Paź – proboszcz