Barwice, 12.06.2021 r.

11 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 21.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy
  2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele i czwartek o godz. 17.45, w pozostałe dni po Mszy św. wieczornej.
  1. W środę o godz. 18.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  3. Biskupi podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca br.
  4. .Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego.
  5. Rada Parafialna rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na remont plebani.
  6. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy mieszkańcom Polnej i Wiejskiej za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc i posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Moniuszki, Nowej i Wiśniowej.
  1. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzymy pięknych i błogosławionych dni

w nowym tygodniu.

Zapowiedzi przedślubne:

Czerneć Dariusz, kawaler, zam. Barwice i Matus Adriana, panna, zam. Sikory. Zapowiedź trzecia.

Dariusz Leszczyńki, kawaler, zam. Gonne Małe i Ewa Rubik, panna, zam. Gonne Małe. Zapowiedź pierwsza.

Ks. Adam Paź – proboszcz