Parafia Barwice

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
8 grudnia, 2019, 2 Niedziela Adwentu

Dzisiejsza taca przeznaczone jest na cele remontowe. Bóg zapłać.

1. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności, modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Mszy Świętej zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 poświecenie medalików dzieciom przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św.
3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, poprowadzi je ks. dr Wojciech Parfianowicz, kierownik oddziału Gościa Niedzielnego w Koszalinie.
4. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 6.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych z lampionami i serduszkami. Po roratach zapraszamy na plebanie, na gorące kakao i słodką bułkę.
5. We wtorek na plebanii spotkanie dla dziewcząt z s. Aleksandrą. Klasy od 2 do 5 – godz. 16.00, od kl. 6 wzwyż – godz. 17.00
6. W środę po Mszy Św. wieczornej na plebanii spotkanie Kręgu Biblijnego.
7. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
8. Adwentowe akcje Caritas: trwa rozprowadzanie poświęconych opłatków, świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom 8 zł , świąteczne pierniki – opakowanie 10 zł, parafialna bombka 20 zł.
9. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom z Parafialnego Zespołu Caritas, Szkolnego Koła Caritas oraz wszystkim darczyńcom za udział w miniony piątek i sobotę w zbiórce żywności dla najbardziej potrzebujących. Bóg zapłać!
10. Prosimy i zachęcamy do modlitwy i zamawiania intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, rocznic, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
12. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Pomorskej domki, Rzecznej i Podgórnej za ofiarę na kwiaty i posprzątanie kościoła. W najbliższy piątek po Mszy św. zapraszamy mieszkańców ul. Zwycięzców od 1 do 19.
13. Parafianom i Gościom, Solenizantom i Jubilatom, w rozpoczynającym się tygodniu niech Bóg obficie błogosławi.

ks. Tomasz Jaskółka, proboszcz