UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30, modlitwa różańcowa każdego dnia przed Mszą św. poranną, w sobotę o 17.15. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
2. W poniedziałek 45 rocznica święceń biskupich bpa Tadeusza Werno. Pamiętajmy o Jubilacie w naszych modlitwach.
3. We wtorek Dzień Matki. Wszystkim Mamom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask i opieki Matki Bożej na każdy dzień.
4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00
6. W sobotę o godz. 19.00 modlitewne czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
8. Prosimy aby zajmować tylko te miejsca, które oznaczone są karteczką. Służy to zapewnieniu odpowiedniej odległości między nami, a także zapewnia, że nie przekroczymy wymaganej prawem liczby osób. Przy wejściu do kościoła dezynfekujemy dłonie, mamy zakryte usta i nos, Komunię Św. przyjmujemy na rękę.
9. Zachęcamy i prosimy o zamawianie intencji mszalnych.
10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
11. Kancelaria parafialna czynna w czwartek 15.00–16.00 i w sobotę 10.00–11.00 oraz przez pocztę elektroniczną ( barwiceparafia@gmail.com ).
12. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy Rodzicom dzieci, które w tydzień temu przystąpiły do I Komunii Świętej za dar ołtarza i posprzątanie kościoła. Bóg zapłać!
13. Parafianom i Gościom życzymy pięknych i błogosławionych dni w nowym tygodniu.

ks. Tomasz Jaskółka – proboszcz