Barwice, 01.10.2022 r.

27 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. Modlimy się, aby Kościół, wierny Ewangelii, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości. Intencja parafialna: Aby dzieci i młodzież chętnie korzystali z sakramentów świętych.
  2. Nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane przez cały miesiąc o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych, a różaniec dla dzieci w październiku: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.
  1. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. W I piątek odwiedziny chorych i starszych od godz.8.00. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa połączone z różańcem o godz. 17.30.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszach zbiórka do puszki na cele remontowo-budowlane.

W tamtym tygodniu zebraliśmy dla Mai Dąbrowskiej 2763,69 zł.

1. Również w przyszła niedzielę na godz. 17.00 pragniemy zaprosić parafian i gości na koncert barokowy kwintetu dętego „Silver Brass” z Opola. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla naszej parafii. Ostatni koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa. Jest także do nabycia kalendarz diecezjalny na rok 2023 w cenie 15 zł. Jest także do nabycia w zakrystii Gość Extra poświęcony w całości św. siostrze Faustynie Kowalskiej zatytułowany Dotyk Miłosierdzia w cenie 12 zł.
  2. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy mieszkańcom Starego Grabiąża, Wiela i Żdżar za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc

i posprzątanie kościoła mieszkańców Placu Wolności i ul. Szkolnej.

1. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzymy błogosławionych dni w nowym tygodniu.

Ks. Adam Paź – proboszcz