Barwice, 16.01.2021 r.

2 Niedziela Zwykła

1. W dniach od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. Msze święte w dni powszednie o godz.9.00 i 18.00.
  3. W czwartek 21 stycznia będziemy obchodzić Dzień Babci, a w piątek 22 stycznia – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
  1. Prosimy i zachęcamy do modlitwy i zamawiania intencji mszalnych w różnych potrzebach naszego życia, o rozwiązanie trudnych spraw, z okazji imienin, urodzin, jubileuszy i za bliskich zmarłych.
  2. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego.
  3. W związku z pojawiającymi się pytaniami o kolędę, informujemy, że w obecnym czasie panującej pandemii i rozporządzeniu Ks. Bpa Edwarda Dajczaka wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie nie będzie, parafia też nie rozdaje i nie rozsyła żadnych kopert prosząc o wsparcie parafii. Jeżeli pandemia ustąpi i wszelkie restrykcje z tym związane wówczas kapłani będą chcieli poznać swoich parafian w ich domach i pewnie taka wizyta się odbędzie w stosownym czasie.
  1. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy, składamy serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom w rozpoczynającym się tygodniu niech Bóg obficie błogosławi.

Ks. Adam Paź – proboszcz