Kancelaria nieczynna z powodu kwarantanny do 10 stycznia 2021r. Przepraszamy

29.12.20

 

Ostrzeżenie

 W tym roku z powodu pandemii Kolęda-wizyta duszpasterska nie odbędzie się. Jednocześnie informujemy, że NIE są rozpowszechniane żadne koperty ani prośby o wpłaty na konto. Prosimy o informacje o takich próbach WYŁUDZENIA pieniędzy. Prosimy o czujność.

Proboszcz i Wikiariusz Parafii Barwice

 

 

 

 

Uwaga!
1. Kartki Wypominkowe są wystawione w kruchcie kościoła i potem z zapisaną nazwą ulicy prosimy składać w skrytce pocztowej plebanii, kancelarii lub na tacę.

2. W sobotę kancelaria nieczynna w sprawach nagłych proszę o skontaktowanie się poprzez maila parafialnego.

24.10.2020

Pilne!!

Zgodnie z Zarządzeniem Biskupa Koszalińsko-Kołobrzeskiego:

a)W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym zachęcam do odwiedzania indywidualnego nawiedzania cmentarzy, rozkładając odwiedziny grobów swoich bliskich na całą oktawę uroczystości,

b)Wobec ograniczeń sanitarnych dotyczących liczby osób mogących uczestniczyć w zgromadzeniach publicznych, należy zrezygnować z uroczystości na cmentarzach w dniu 1 listopada zamiast tego zachęcam do udziału w liturgiach sprawowanych w ciągu dnia w świątyniach.

Ksiądz Adam Paź proboszcz

1.10.2020

Pilne!!
Decyzją Ks. Bpa. Edwarda Dajczaka z powodu zagrożenia epidemiologicznego zostają odwołane w tym miesiącu odwiedziny chorych i starszych(odwiedziny w wyjątkowych sytuacjach).
Ksiądz Adam Paź proboszcz