3-9 maja

3 maja – IV Niedziela Wielkanocna 8.00 †† Zofia i Stefan Chmielewscy, † Teresa Szot – int. dzieci, wnuków, rodzeństwa 11.00 Za Ojczyznę 11.00 Żywy Różaniec – I Róża 12.30 † Eugeniusz Dorocki (5 r. śm.) 18.00 † Stanisław Gąska (3 r. śm.) 4 maja – Poniedziałek – Św. Floriana 9.00 18.00 W intencji ministrantów i ich rodzin 5 maja – Wtorek 9.00 W int. ks. Michała Rybińskiego – z prośbą o zdrowie, siły i opiekę Matki Bożej 18.00 † Martynka (8 r. śm.) 6 maja – Środa – Św. Apostołów Filipa i Jakuba 9.00 18.00 O Boże błogosławieństwo dla Igi 7 maja – Czwartek 9.00 W intencji sióstr zakonnych… Czytaj więcej

Czytaj dalej

26 kwietnia – 2 maja

26 kwietnia – III Niedziela Wielkanocna 8.00 †Jadwiga Koprowska  †Zofia †Władysław †Józef i za †† z Rodzin: Nowickich i Pacyno 8.00 †Mieczysław Mikołajun †Władysława /6 r. śm./ †Henryk Mikołajun /3 r. śm./ †Zbigniew Mikołajun 11.00 18 rocz. urodzin Aleksandry 11.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki bożej w 70 rocz. urodzin Eugeniusza 11.00 Dziękczynna: 1 rocz. urodzin Stasia i 55 rocz. urodzin Grzegorza 12.30 Urodzinowa: Noemi Kikun, Szymon Kikun Imieninowa: 18.00 †Jan Błaut /40 rocz. śm./ 27 kwietnia – Poniedziałek  9.00 O zdrowie, siły, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla ks. Macieja Mackiewicz 18.00 †Justyna Witkowska – int. uczestników pogrzebu 28 kwietnia – Wtorek 9.00  Błagalna: o deszcz – int.… Czytaj więcej

Czytaj dalej

19-25 kwietnia

19 kwietnia – II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego 8.00 †Ewa †Aleksander †Stanisław Wajda 8.00 Za Waldemara i za żołnierzy z 2 Brygady Zmechanizowanej w Złocieńcu przebywających na misji pokojowej w Iraku 11.00 Za ks. Proboszcza Tomasza – int. Żywego Różańca 11.00 †Ks. Piotr Neumann 12.30 †Leokadia †Sergiusz Świętowicz †Władysław †Wiktoria Karkoccy 18.00 Z okazji urodzin Eweliny 28 urodzin Marka, o Boże błogosławieństwo dla Rodzin Ambrożewicz, Więckowskich, Koźmy 20 kwietnia – Poniedziałek  9.00 †Celina Kucybała – int. uczestników pogrzebu 18.00 Dziękczynna: w 35 rocz. ślubu – z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Rodziny 21 kwietnia – Wtorek 9.00 O ustanie epidemi 18.00 †Józef Monkiewicz /11 rocz. śm./ †Stanisława †Józef Monkiewicz… Czytaj więcej

Czytaj dalej

12-18 kwietnia

12 kwietnia – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 6.00 ZA PARAFIAN 11.00 †Martynka †Katarzyna †Michał †Marek 12.30 …O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Tadeusza Chruściela i pracowników Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej 18.00 †Kazimierz Świątalski /13 rocz. śm./ i ††Rodziców z obojga stron 13 kwietnia – Poniedziałek  Wielkanocny 8.00 †Teresa †Stanisław Gabas 11.00 †Krystyna †Mieczysław †Lucyna †Zbigniew Wrześniewscy †Władysław Kołodziejski 12.30 †Bogdan Stefański /5 rocz. śm./ †Józef Stefański /20 rocz. śm./ ††Józefa Władysław Wolscy 18.00 †Małgorzata †Marian Manikowscy 14 kwietnia – Wtorek Wielkanocny 9.00 †Daniel piasecki – int. Siostry Joanny z mężem Piotrem 18.00 W intencji Agaty z okazji urodzin – z prośbą o zdrowie, siły, opiekę Matki Bożej 15 kwietnia – Środa Wielkanocna 9.00… Czytaj więcej

Czytaj dalej

5-11 kwietnia

5 kwietnia – Niedziela Palmowa 8.00 O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty, Pawła, Anny, Szymona, Katarzyny, Lilianny, Aleksandra 8.00 †Irena †Adam Rychlewscy †Mariusz Klimek 11.00 Żywy Różaniec 12.30 †Tadeusz †Kazimierz Prusaczyk 18.00 Z okazji 9 rocz. urodzin Zuzanny – int. Rodziców i Dziadków 6 kwietnia – Wielki Poniedziałek  9.00 †Jan Błachnio – greg. 30 18.00 Za Parafian 18.00 O ustanie epidemii koronawirusa 7 kwietnia – Wielki Wtorek 9.00 †Edmund Skrzyniarz 18.00 †Kazimierz Brzegowy 8 kwietnia – Wielka Środa 9.00 O zdrowie, potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla księży pracujących w Parafii z okazji Wielkiego Czwartku 18.00 †Daniel Piasecki – int. Rodziny Piaseckich 9 kwietnia – Wielki Czwartek 18.00 PRO SE IPSO SACERDOTE… Czytaj więcej

Czytaj dalej

29 marca – 4 kwietnia

29 marca – V Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Helena Wojcieszak /1 rocz. śm./ †Stanisław Wojcieszak /38 rocz. śm./ 8.00 †Anna Kowalczyk /15 rocz. śm./ – int. od sąsiadów 9.30 †Jan Błachnio – greg. 22 (zostanie odprawiona 29.03.2020 r., o godz. 9.30 w Ostropolu) 11.00 †Halina Wus /6 rocz. śm./ †† z Rodziny Baszuro 12.30 Urodziny: Marika Zegar /8 r. ur./; Igor Adaśko /7r. ur./ Imieniny: 18.00 †Osuch Jerzy /1 rocz. śm./ 30 marca – Poniedziałek  9.00 †Celina Kucybała – int. uczestników pogrzebu 18.00 †Jan Błachnio – greg. 23 31 marca – Wtorek 9.00 †Stanisława †Stanisław Michalak †† z Rodziny: †Adamina †Jan †Zofia †Franciszek 18.00 †Jan Błachnio – greg. 24 1 kwietnia… Czytaj więcej

Czytaj dalej

22-28 marca

22 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Tadeusz Dota /3 r. śm./ 8.00 †Władysław †Stanisława Bakowscy 11.00 †Wanda Olejniczak /1 r. śm./ 12.30 †Irena Magierska /9 r. śm./ 18.00 †Józef †Bronisława †Stanisław †Marianna Bator 23 marca – Poniedziałek  9.00 †Jan Błachnio – greg. 16 18.00 †Zofia Kita – int. uczestników pogrzebu 24 marca – Wtorek 9.00 †Jan Błachnio – greg. 17 9.00 W intencji znanej Panu Bogu 18.00 †Edward Parciński 25 marca – Środa – uroczystość Zwiastowania Pańskiego 9.00 †Jan Błachnio – greg. 18 18.00 O łaskę zdrowia dla Natalii, oraz Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla całej Jej Rodziny 26 marca – Czwartek 9.00 †Jan Błachnio – greg.… Czytaj więcej

Czytaj dalej

15-21 marca

15 marca – III Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Roman Teszke †Dorota †Jan Teszke, za †† z Rodziny 8.00 †Jan Błachnio – greg. 8 11.00 †Mieczysław /23 r. śm./ †Helena Kuleta /3 r. śm./ 11.00 †Natalia /20 r. śm./ †Stanisław Roszak 12.30 †Władysław Kolczyński /3 r. śm./ †Antoni †Katarzyna Guziak †Marek Sendlak †Rozalia 18.00 †Feliks Antczak /10 r. śm./ 16 marca – Poniedziałek  9.00 †Jan Błachnio – greg. 9 9.00 W intencji Ojczyzny  18.00 †Róża †Stanisław †Eugeniusz †Danuta †Ryszard Jasińscy 17 marca – Wtorek 9.00 †Jan Błachnio – greg. 10 18.00 †Andrzej †Katarzyna †Władysław Dobosz 18 marca – Środa 9.00 †Jan Błachnio – greg. 11 18.00 O zdrowie, siły, potrzebne łaski,… Czytaj więcej

Czytaj dalej

8-14 marca

8 marca – II Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Lucjan Dyguś /1 r. śm./ 11.00 †Anna /12 r. śm./ †Władysław Kurczak 11.00 †Jan Błachnio greg. 1 12.30 †Genowefa janicka /5 r. śm./ †Zenon Janicki 12.30 †Ewa †Ryszard Zabielscy 18.00 †Jadwiga Plucińska /10 r. śm./ – int. rodziny 9 marca – Poniedziałek  9.00 †Jan Błachnio greg. 2 18.00 10 marca – Wtorek 9.00 †Jan Błachnio greg. 3 18.00 †Martynka †Katarzyna †Michał †Marek 11 marca – Środa 9.00 †Jan Błachnio greg. 4 18.00 †Stefania /10 r. śm./ †Tadeusz Tokarscy †Regina †Eugeniusz Brejna 12 marca – Czwartek 9.00 Z prośbą p Boże błog. i opiekę Matki bożej dla Grzegorza z okazji 40 rocz. urodzin… Czytaj więcej

Czytaj dalej

1-7 marca

1 marca – I Niedziela Wielkiego Postu 8.00 †Kazimiera †Marian †Stanisław Łąccy 11.00 Żywy Różaniec III Róża 12.30 Dziękczynna: z okazji kolejnych urodzin Leszka – z prośbą o zdrowie, siły, opiekę MB 12.30 Z okazji 40 rocz. urodzin Sylwii – z prośbą o Boże błogosławieństwo 18.00 †Krzysztof †Arkadiusz †Daniel †Tadeusz ††Z Rodzin: Marcuch, Więckowskich, Gadomskich †Wiktoria Marzęda 2 marca – Poniedziałek  9.00 18.00 †Tadeusz Olejniczak – int. uczestników pogrzebu 3 marca – Wtorek 9.00 18.00 †Urszula Wawrzyniak – int. uczestników pogrzebu 4 marca – Środa 11.00 18.00 †……………………….……….. – int. uczestników pogrzebu 5 marca – Czwartek 9.00 †Mieczysław /2 rocz. śm./ †Kazimiera †Ryszard 18.00 †† Rodzice: Stefania i Tadeusz Łysek… Czytaj więcej

Czytaj dalej

23-29 lutego

23 lutego – 7 Niedziela Zwykła 8.00 †Celina Kucybała – int. II Róży Żywego Różańca 8.00 †Anna †Jarosław Kozakiewicz †Dorota †Jan †Roman Teszke 11.00 †Karolina Chyl †Maria †Józef Burdon 11.00 Dziękczynna: 67 rocz. ur. Kazimiery z prośbą o Boże błog., potrzebne łaski 12.30 Urodziny: Kacper Karpowicz /10 r.ur./; Rozalia /2 r.ur./; Nina /1 r.ur./; Michał Jakubik /4 r.ur./ Imieniny: Weronika Wiśniewska 18.00 Dziękczynna: 36 rocz. ślubu Grażyny i Andrzeja – z prośbą o Boże błogosławieństwo 24 lutego – Poniedziałek  9.00 18.00 †Tadeusz Olejniczak – int. uczestników pogrzebu 25 lutego – Wtorek 9.00 18.00 26 lutego – Środa Popielcowa 11.00 18.00 †Adam Ramus /1 rocz. śm./ 27 lutego – Czwartek 9.00… Czytaj więcej

Czytaj dalej

16-22 lutego

16 lutego – 6 Niedziela Zwykła 8.00 †Henryk Grzesiński /3 rocz. śm./, i †† z Rodzin: Grzesińskich, Apanowicz, Rogaczewskich 8.00 †Helena †Władysław Rybińscy, †Helena †Kazimierz †Jan Izdebscy 11.00 Za Ojczyznę 12.30 ††Z rodzin: Michaliszyn, Mordon, Zawadzkich, Szarek 18.00 †Jadwiga †Adamina †Jan †Antoni 17 lutego – Poniedziałek  9.00 Za chorych 18.00 18 lutego – Wtorek 9.00 18.00 Dziękczynna: w 36 rocz. ślubu Krystyny i Eugeniusza 19 lutego – Środa 9.00 18.00 Urodzinowa: 60 lat Danuty – z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie 20 lutego – Czwartek 9.00 18.00 21 lutego – Piątek 9.00 18.00 22 lutego – Sobota – Święto katedry św. Piotra Apostoła 18.00  

Czytaj dalej

9-15 lutego

9 lutego – 5 Niedziela Zwykła 8.00 †Władysława Brug /12 rocz. śm./ 11.00 W intencji Rozalii i Niny z okazji kolejnych urodzin 12.30 †Stanisław Kosiński /6 rocz. śm./ †Józefa (k) Borzycka /8 rocz. śm./ †Stefan Borzycki 18.00 W kolejne rocznice śmierci ††Urszula i Eugeniusz Kożuszek †Stefan Łabądź 10 lutego – Poniedziałek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy  9.00 Dziękczynna: za wspaniałego Brata w dniu urodzin 18.00 †Martynka †Katarzyna †Michał †Marek 11 lutego – Wtorek – wspomnienie NMP z Lourdes 11.00 W intencji chorych 18.00 †Jan Osuch /1 rocz. śm./ 18.00 †Tadeusz Kogut /2 rocz. śm./ 12 lutego – Środa 9.00 W intencji Agaty – z prośbą o siły, zdrowie – int.… Czytaj więcej

Czytaj dalej

2-8 lutego

2 lutego – Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego 8.00 †Tadeusz Olejniczak – int. sąsiadów 11.00 Żywy Różaniec 12.30 Helena Męcik 90 rocz. urodzin – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo 18.00 †Krzysztof †Jerzy †Wacław †Stefania Flaszyńscy †Antoni †Franciszek Wiewiórscy 3 lutego – Poniedziałek  9.00 18.00 4 lutego – Wtorek 9.00 18.00 5 lutego – Środa – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy 9.00 18.00 W intencji Agaty – z prośbą o zdrowie, siły, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej 6 lutego – Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszów 9.00 18.00 7 lutego – Pierwszy Piątek Miesiąca 9.00 W intencji chorych odwiedzanych w I piątek miesiąca 18.00 †Tadeusz Olejniczak… Czytaj więcej

Czytaj dalej

26 stycznia – 1 lutego

  26 stycznia – Niedziela – Trzecia Niedziela w okresie Zwykłym 8.00 O łaskę wiary dla Dzieci – int. Rodziców 11.00 1. ++ Irena (8 rocznica śmierci) i Józef Ziółkowscy 2. Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Haliny Kisiel z prośba o Boże błogosławieństwo 12.30 urodzinowa (Kacper Guz – 8 urodziny)/imieninowa 18.00 ++ Marianna i Władysław Nowakowscy 27 stycznia – Poniedziałek  9.00 W intencji Magdaleny o pomyślne zdanie egzaminów 28 stycznia – Wtorek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła 9.00 29 stycznia – Środa  9.00 ++ Wincenty Nowik (54 rocznica śmierci), Stanisława, Teofil i zmarli z rodziny 30 stycznia – Czwartek 9.00 31 stycznia – Piątek –… Czytaj więcej

Czytaj dalej

19-25 stycznia

19 stycznia – Niedziela – Druga Niedziela w okresie Zwykłym 8.00 11.00 w intencji Marii Koniecznej z okazji 80 rocznicy urodzin 12.30 † Stanisława Kruz (11 rocznica śmierci) 18.00 20 stycznia – Poniedziałek  9.00 †Zygmunt Białek – int. uczestników pogrzebu 21 stycznia – Wtorek – Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy 9.00 W intencji Babci: Heleny i Kazimiery, oraz Dziadka Zygmunta 9.00 O zdrowie dla Celiny 22 stycznia – Środa  9.00 W intencji †Dziadka Stanisława, oraz ††Dziadków z Rodzin: Kula i Kornelak 23 stycznia – Czwartek 9.00 o Boże błogosławieństwo dla Igora, Antoniego i Nataszy 24 stycznia – Piątek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła 9.00 †… Czytaj więcej

Czytaj dalej

12-18 stycznia

12 stycznia – Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 8.00 † Eugeniusz Kościk (25 rocznica śmierci) 11.00 w 27 rocznicę ślubu Agaty i Sylwestra Cywińskich – z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej 12.30 chrzest 18.00 † Mirosław Jakubik (22 rocznica śmierci) 13 stycznia – Poniedziałek  9.00 †† Zygmunt i Marek Lewandowscy 14 stycznia – Wtorek 9.00 15 stycznia – Środa  9.00 16 stycznia – Czwartek 9.00 z 32 rocznicę ślubu Marzeny i Dariusza Nowickich – z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski 17 stycznia – Piątek 9.00 † Czesława Czaplewska (24 rocznica śmierci) 18 stycznia – Sobota 18.00 † Celina Gąska (6 rocznica śmierci)

Czytaj dalej

5-11 stycznia

5 stycznia – druga niedziela po Narodzeniu Pańskim 8.00 †Alicja Czaplińska /3 r. śm./ †Marta †Albin †Mieczysław Wamka 11.00 †Krystyna Wrześniewska /zelatorka/-int. I Róży 12.30 O zdrowie dla dzieci: Joli, Ewy, Darka 18.00 †Katarzyna i Kazimierz Swarcewicz /10 r. śm./ 6 stycznia – Poniedziałek – uroczystość Objawienia Pańskiego 8.00 †† Anna /21 r. śm./, Bazyli i Roman z rodziny Pitołaj i za zmarłych z rodziny Serweta 11.00 Dziękczynna: w 18 rocz. urodz. Szymona – z prośbą o Boże błogosławieństwo 16.00 7 stycznia – Wtorek 9.00 O zdrowie dla Agnieszki i Eweliny 8 stycznia – Środa  9.00 9 stycznia – Czwartek 9.00 10 stycznia – Piątek 9.00 †† Martynka, Katarzyna, Michał, Marek… Czytaj więcej

Czytaj dalej

15-21 grudnia

15 grudnia – 3 Niedziela Adwentu                                                      rekolekcje adwentowe 8.00 †† Maria, Wiktor, Teresa Jaworscy 11.00 1. †† Kazimiera (4 rocznica śmierci), Eugeniusz i syn Eugeniusz Skwarek 2. † Krystyna Arendacz (4 rocznica śmierci) 12.30 † Józef Bach (5 rocznica śmierci) 18.00 †† Teofil Łukas, Maria Stanisława, zmarli rodzice z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące 16 grudnia – Poniedziałek                                                 … Czytaj więcej

Czytaj dalej

8-14 grudnia

8.12 – 2 Niedziela Adwentu – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8.00 †† Aleksander, Ewa, Stanisław Wajda 11.00 † Adam Więckowski /3 rocz. śm./ 12.30 †† Maria, Aleksander, Jan, Maria Krućko, †† Rodzice: Stanisław i Halina Tkacz 18.00 † Mateusz Jaroszek /urodzinowa/ 9.12 – Poniedziałek 6.30 18.00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej 10.12 – Wtorek 6.30 Dziękczynna: w 70 rocznicę urodzin Kazimierza 18.00 11.12 – Środa 6.30 † Jan Szymański (od uczestników pogrzebu) 18.00 † Michał Sowirka /16 rocz. śm./ i zmarli z rodziny 12.12 – Czwartek 6.30 18.00 † Maria Dudek /2 rocz. śm./, † Henryk /12 rocz. śm./ i zmarli z rodziny 13.12 – Piątek 6.30 †† Maria i… Czytaj więcej

Czytaj dalej