2-8 lutego

2 lutego – Niedziela – Święto Ofiarowania Pańskiego 8.00 †Tadeusz Olejniczak – int. sąsiadów 11.00 Żywy Różaniec 12.30 Helena Męcik 90 rocz. urodzin – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo 18.00 †Krzysztof †Jerzy †Wacław †Stefania Flaszyńscy †Antoni †Franciszek Wiewiórscy 3 lutego – Poniedziałek  9.00 18.00 4 lutego – Wtorek 9.00 18.00 5 lutego – Środa – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy 9.00 18.00 W intencji Agaty – z prośbą o zdrowie, siły, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej 6 lutego – Czwartek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszów 9.00 18.00 7 lutego – Pierwszy Piątek Miesiąca 9.00 W intencji chorych odwiedzanych w I piątek miesiąca 18.00 †Tadeusz Olejniczak… Czytaj więcej

Czytaj dalej

26 stycznia – 1 lutego

  26 stycznia – Niedziela – Trzecia Niedziela w okresie Zwykłym 8.00 O łaskę wiary dla Dzieci – int. Rodziców 11.00 1. ++ Irena (8 rocznica śmierci) i Józef Ziółkowscy 2. Dziękczynna z okazji 70 rocznicy urodzin Haliny Kisiel z prośba o Boże błogosławieństwo 12.30 urodzinowa (Kacper Guz – 8 urodziny)/imieninowa 18.00 ++ Marianna i Władysław Nowakowscy 27 stycznia – Poniedziałek  9.00 W intencji Magdaleny o pomyślne zdanie egzaminów 28 stycznia – Wtorek – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła 9.00 29 stycznia – Środa  9.00 ++ Wincenty Nowik (54 rocznica śmierci), Stanisława, Teofil i zmarli z rodziny 30 stycznia – Czwartek 9.00 31 stycznia – Piątek –… Czytaj więcej

Czytaj dalej

19-25 stycznia

19 stycznia – Niedziela – Druga Niedziela w okresie Zwykłym 8.00 11.00 w intencji Marii Koniecznej z okazji 80 rocznicy urodzin 12.30 † Stanisława Kruz (11 rocznica śmierci) 18.00 20 stycznia – Poniedziałek  9.00 †Zygmunt Białek – int. uczestników pogrzebu 21 stycznia – Wtorek – Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy 9.00 W intencji Babci: Heleny i Kazimiery, oraz Dziadka Zygmunta 9.00 O zdrowie dla Celiny 22 stycznia – Środa  9.00 W intencji †Dziadka Stanisława, oraz ††Dziadków z Rodzin: Kula i Kornelak 23 stycznia – Czwartek 9.00 o Boże błogosławieństwo dla Igora, Antoniego i Nataszy 24 stycznia – Piątek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła 9.00 †… Czytaj więcej

Czytaj dalej

12-18 stycznia

12 stycznia – Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 8.00 † Eugeniusz Kościk (25 rocznica śmierci) 11.00 w 27 rocznicę ślubu Agaty i Sylwestra Cywińskich – z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej 12.30 chrzest 18.00 † Mirosław Jakubik (22 rocznica śmierci) 13 stycznia – Poniedziałek  9.00 †† Zygmunt i Marek Lewandowscy 14 stycznia – Wtorek 9.00 15 stycznia – Środa  9.00 16 stycznia – Czwartek 9.00 z 32 rocznicę ślubu Marzeny i Dariusza Nowickich – z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski 17 stycznia – Piątek 9.00 † Czesława Czaplewska (24 rocznica śmierci) 18 stycznia – Sobota 18.00 † Celina Gąska (6 rocznica śmierci)

Czytaj dalej

5-11 stycznia

5 stycznia – druga niedziela po Narodzeniu Pańskim 8.00 †Alicja Czaplińska /3 r. śm./ †Marta †Albin †Mieczysław Wamka 11.00 †Krystyna Wrześniewska /zelatorka/-int. I Róży 12.30 O zdrowie dla dzieci: Joli, Ewy, Darka 18.00 †Katarzyna i Kazimierz Swarcewicz /10 r. śm./ 6 stycznia – Poniedziałek – uroczystość Objawienia Pańskiego 8.00 †† Anna /21 r. śm./, Bazyli i Roman z rodziny Pitołaj i za zmarłych z rodziny Serweta 11.00 Dziękczynna: w 18 rocz. urodz. Szymona – z prośbą o Boże błogosławieństwo 16.00 7 stycznia – Wtorek 9.00 O zdrowie dla Agnieszki i Eweliny 8 stycznia – Środa  9.00 9 stycznia – Czwartek 9.00 10 stycznia – Piątek 9.00 †† Martynka, Katarzyna, Michał, Marek… Czytaj więcej

Czytaj dalej

15-21 grudnia

15 grudnia – 3 Niedziela Adwentu                                                      rekolekcje adwentowe 8.00 †† Maria, Wiktor, Teresa Jaworscy 11.00 1. †† Kazimiera (4 rocznica śmierci), Eugeniusz i syn Eugeniusz Skwarek 2. † Krystyna Arendacz (4 rocznica śmierci) 12.30 † Józef Bach (5 rocznica śmierci) 18.00 †† Teofil Łukas, Maria Stanisława, zmarli rodzice z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące 16 grudnia – Poniedziałek                                                 … Czytaj więcej

Czytaj dalej

8-14 grudnia

8.12 – 2 Niedziela Adwentu – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8.00 †† Aleksander, Ewa, Stanisław Wajda 11.00 † Adam Więckowski /3 rocz. śm./ 12.30 †† Maria, Aleksander, Jan, Maria Krućko, †† Rodzice: Stanisław i Halina Tkacz 18.00 † Mateusz Jaroszek /urodzinowa/ 9.12 – Poniedziałek 6.30 18.00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej 10.12 – Wtorek 6.30 Dziękczynna: w 70 rocznicę urodzin Kazimierza 18.00 11.12 – Środa 6.30 † Jan Szymański (od uczestników pogrzebu) 18.00 † Michał Sowirka /16 rocz. śm./ i zmarli z rodziny 12.12 – Czwartek 6.30 18.00 † Maria Dudek /2 rocz. śm./, † Henryk /12 rocz. śm./ i zmarli z rodziny 13.12 – Piątek 6.30 †† Maria i… Czytaj więcej

Czytaj dalej

1-7 grudnia

1.12 – 1 Niedziela Adwentu 8.00 1. †† Jan Błaszczyk, Tomasz, Zofia, Stanisław, Wiktoria, Józefa, Henryk 2. † Ewa Gąska /greg. 27/ 11.00 1. ŻYWY RÓŻANIEC /IV Róża/: Intencja: o wiarę i miłość w Rodzinach 2. W intencji Koła Emerytów i Rencistów 12.30 † Kazimierz Chmiel /25 rocz. śm./ † Maria i †† Rodzice z obojga stron 18.00 † Renata /16 rocz. śm./, †† Bronisława i Wacław Sawko, †† Wiktoria i Józef Bejda 2.12 – Poniedziałek 6.30 18.00 † Ewa Gąska /greg. 28/ 3.12 – Wtorek 6.30 18.00 † Ewa Gąska /greg. 29/ 4.12 – Środa 6.30 18.00 1. Apostolstwo Matki Bożej Pielgrzymującej 2. †Ewa Gąska /greg. 30/ 5.12 –… Czytaj więcej

Czytaj dalej

24 listopada – 1 grudnia

24.11 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 8.00 1. †† Kazimierz i Anna Żak 2. † Roman Pitołaj i zmarli z rodziny 11.00 1. † Adam Jaroszewicz /4 rocz. śm./ 2. Dziękczynna: Zygmunt Kula w 70 rocz. urodzin 3. O zdrowie dla Józefa 12.30 Urodziny: Kajetan Chojnacki (5 rocz.), Imieniny: Lena Siarkiewicz 18.00 † Henryk Arciuszkiewicz /7 rocz. śm./ 25.11 – Poniedziałek 9.00 † Apolonia † Jan Berzowscy † Kazimierz † Tadeusz Prusaczyk 18.00 † Ewa Gąska /greg. 21/ 26.11 – Wtorek 9.00 † Ewa Gąska /greg. 22 18.00 †† Katarzyna, Kazimierz, Franciszek Pietras i zmarli z rodziny Nieczeporenko, † Edmund Śliwicki 27.11 – Środa 9.00 Zajęta 18.00 † Ewa Gąska /greg. 23/… Czytaj więcej

Czytaj dalej

17 – 23 listopada

17 LISTOPADA – 33 NIEDZIELA ZWYKŁA 8.00 †† Władysław /35 rocz. śm./, Anna, Józef, Antoni, Dymitr Kurczak, Tadeusz Dota 11.00 1. /Dziękczynno-błagalna/ W intencji Bartosza z okazji 12 rocz. urodzin 2. †† Jadwiga, Stanisław, Wincenty, Antoni Cywińscy 12.30 †† Gertruda i Zofia Arendacz 18.00 †† Józefa i Wincenty Gołuccy †† Leokadia i Sylwester Zdeb 18 LISTOPADA – PONIEDZIAŁEK – WSPOMNIENIE BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY 9.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące 18.00 † Ewa Gąska /greg. 14/ 19 LISTOPADA – WTOREK  9.00 1. † Wiktoria Błaut /26 rocz. śm. 2. † Ewa Gąska /greg. 15/ 18.00 † Mieczysław Struzikowski 20 LISTOPADA – ŚRODA – WSPOMNIENIE ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO 9.00 † Edward Kornelak… Czytaj więcej

Czytaj dalej