Barwice, 28.04.2024 r.

5 Niedziela Wielkanocna

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej, Parafialnego Zespołu Caritas i Kręgu Biblijnego na plebanii.
2. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W naszym kościele nabożeństwa codziennie o godz. 17.30. W miesiącu maju okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. poranną i po Mszy wieczornej.
3. W czwartek od godz.17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. W piątek obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny na Mszach świętych o godz. 8.00, 11.00 i18.00. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązujewstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5. Odwiedziny chorych i starszych z racji uroczystości przekładamy na piątek 10 maja br.
6. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.00.
7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numerGościa Niedzielnego.
9. Są jeszcze wolne miejsca na jednodniową pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd 25 maja

o 5.30 z Barwic. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej w Barwicach

10. Za każdą ofiarę, wszelką pomoc, życzliwość i dar modlitwy składamy serdeczne Bóg zapłać! Dziękujemy mieszkańcom ul. Pomorskiej 6 i 8 za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. W najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej prosimy o pomoc

i posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Pomorska domki, Rzeczna i Podgórna.

11. Solenizantom i Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy

o modlitewnej pamięci. Miłym Gościom i Drogim Parafianom życzymy pięknych

i błogosławionych dni w nowym tygodniu.

Ks. Adam Paź – proboszcz