W związku z zaistniałą sytuacją w Polsce i na świecie, zamiast corocznych rekolekcji przy Sanktuariach Szensztackich proponujemy rekolekcje w domach! 🙂 Serdecznie zapraszamy dziewczęta do udziału w rekolekcjach on-line. 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy będzie można uzyskać na stronie: www.mlodziez.szensztat.pl w zakładce Rekolekcje dla dziewczyn 2020.

W programie przewidujemy: transmisję Mszy świętej z Sanktuarium Zawierzenia, spotkania tematyczne na platformie Zoom, nagrane konferencje, zachęta do obejrzenia dobrego filmu, zajęcia artystyczne oraz kulinarne na miarę możliwości dziewcząt. Z wszystkich punktów programu będzie można skorzystać wchodząc na swój turnus rekolekcyjny na stronie internetowej.

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca.

s. M. Małgorzata ISSM
s. M. Maksymiliana ISSM
Góra Chełmska